601-480-570 lub (32)249-52-10 |

O nas

Motoryzacja naszą pasją.

Nie wiesz, co masz zrobić ze swoim niechcianym pojazdem? Twoja maszyna nie nadaje się do użytku? Zdejmiemy Ci problem z głowy. Nasza firma funkcjonuje od 1990 roku i zajmuje się profesjonalnym skupem używanych samochodów: osobowych, dostawczych, dowolnej marki, czy rocznika. Przyjmujemy również modele rozbite i przeznaczone do kasacji nie tylko od osób prywatnych, ale też od wszelakich firm.

Posiadamy najlepsze ceny na rynku, możemy zagwarantować szybkie załatwianie formalności, bezpłatny dojazd do zainteresowanego klienta oraz niezobowiązującą wycenę, by każda ze stron była zadowolona z efektów końcowej pracy. Stosujemy bardzo przejrzyste zasady: oferujemy płatność gotówką od ręki, załatwienie wszystkich formalności w biurze naszej firmy lub u samego klienta.

Nasza baza znajduje się w korzystnej lokalizacji dla użytkowników. Działamy nie tylko na terenie Chorzowa, ale również w pozostałych miejscowościach Śląska. Jeśli posiadasz więcej pytań, albo coś jest dla Ciebie niezrozumiałe zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godzin na dobę.

ZAPRASZAMY W NASZE SKROMNE PROGI. GWARANTUJEMY PEŁNE ZADOWOLENIE Z NASZYCH USŁUG.

car